Ikona dostępności

Inkubator Innowacji Społecznych

Projekt "INNOES - Program grantowy na rzecz innowacji społecznych w obszarze dostępności"

Informacje o najbliższych wydarzeniach organizowanych przez Katalizator Innowacji Społecznych dla innowatorek i innowatorów społecznych.16.02.2022 r.

Powrót do listy aktualności
 1. BONY EDUKACYJNO-ROZWOJOWE DLA INNOWATORÓW Trwa drugi nabór na bony edukacyjne dla innowatorek i innowatorów, czyli 1000 zł do wykorzystania na potrzeby rozwojowe. Wnioski można składać do 28 lutego 2022 r. Regulamin przyznawania bonów i formularz do wypełnienia dostępny jest po linkiem:
  www.innowatorzyspoleczni.pl/bony-dla-innowatorow
 2. 23 LUTEGO, 10:00-15:00 warsztat online „INNOWACJE – I CO DALEJ?”
  Tematy: jak stworzyć model finansowo – biznesowy innowacji? Co wziąć pod uwagę, aby innowacja była samowystarczalna kosztowo Czym jest zarządzanie doświadczeniem otoczenia innowacji?
  Prowadzenie: Artur Kaniecki.
 3. 3 MARCA, 9:30-16:00, WARSZAWA, SPOTKANIE SIECIUJĄCE SKIEROWANE DO OSÓB ZAJMUJĄCYCH SIĘ ROZWIĄZYWANIEM PROBLEMÓW SPOŁECZNYCH Spotkanie skierowane do osób działających w organizacjach i instytucjach. Celem spotkania jest wymiana doświadczeń na temat skutecznych rozwiązań usprawniających współpracę w obszarach aktywizacji społeczno-zawodowej i pomocy społecznej. Spotkanie odbędzie się w Klubokawiarni „Pożyteczna”.
 4. 7 MARCA, 13:00-17:00 szkolenie online „INNOWACYJNE PODEJŚCIA DO INTEGRACJI CUDZOZIEMCÓW”
  Tematyka szkolenia: integracja, asymilacja, separacja, marginalizacja, wielokulturowość oraz interkulturowość, a także polityki integracyjne.
  Prowadzenie: Dominik Wach, politolog specjalizujący się w tematyce migracyjnej, integracyjnej i bliskowschodniej, od blisko 15 lat zajmujący się zawodowo integracją uchodźców.

Strona korzysta z cookies / ciastek w celu realizacji usług i zgodnie z dokumentem Polityka prywatności.

Zamknij